sobota, 21 listopada 2015

Fryzura w stylu gwiazd

W dzisiejszej notce kilka słów na temat włosów!
Czy marzyłyście kiedyś o burzy puszystych loków, o lśniących, długich włosach lub o pięknym, grubym kucyku? Może na ślubie chcecie mieć duży kok lub fantazyjny warkocz ale brakuje Wam do pożądanego efektu włosów?
Ratunkiem mogą być włosy clip in (doczepy). Mają tyle samo zwolenników co przeciwników ale nie spotkałam kobiety, która nie byłaby zachwycona efektem:) Jeżeli jeszcze nie spróbowałaś to koniecznie to zrób!
Odradzam wlosy syntetyczne - widać, że są sztuczne i nie można ich farbować ani modelować.
Lepsze włosy są zazwyczaj indyjskie lub europejskie (droższe). Idealnie stapiają się z naturalnymi,  nie widać, które są doczepiane przy odpowiednio dobranym kolorze.  Kupić je można chociażby na allegro ale najlepiej osobiście dobrać kolor w sklepie. 
Uwaga! Nie zakładajcie ich zbyt często gdyż dopinki bardzo obciążają włosy.
Przedłużanie włosów clip in to fantastyczne rozwiązanie, jeśli chcesz dodać objętości swoim włosom, przedłużyć je lub pofalować w  zaledwie w 10 minut. 
Sama próbowałam już przedłużać włosy trwałymi metodami - metodą keratynową i na ringi. Clip in to zdecydowanie najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie:)


Zestaw przychodzi w częściach, do pasm doszyte są klipsy. Rozdzielamy włosy na części, tapirujemy i doczepiamy. Najdłuższe pasmo doczepiamy z tyłu, a krótsze po bokach. Tutoriale znajdziecie na Youtube:) 
Ja swoje kupuje tutaj:
http://www.sklep.longhair.pl/clip-in-zestaw-8-czesciowy/kategoria.ht
Dostępne są również wszelkiego rodzaju treski, grzywki, koki. Jeżeli marzysz o grubym kucyku lub warkoczu clip in też świetnie się sprawdzą.


 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz