sobota, 21 listopada 2015

Wyjątkowe tabliczki na weselne stoły

Tabliczki z numerami weselnych stołów to bardzo praktyczny gadżet, o którym po prostu nie można zapomnieć. Znacznie ułatwią Waszym gościom odnalezienie się na sali weselnej. Odpowiednio dobrane będą stanowiły uroczy element dekoracyjny.

Pomysł ten sprawdzi się szczególnie jeżeli wybierzecie okrągłe, czy też prostokątne stoliki. Wówczas do danego stolika przypiszcie grupę osób, pozostawiając im przy tym możliwość wyboru już konkretnego miejsca. Przed wejściem ustawcie tablicę z rozkładem poszczególnych stolików i listą przypisanych do nich gości.


Tabliczki nie muszą być zwykłymi kartkami z nadrukowanym numerkiem. Pomysłów jest nieskończenie wiele. Przy ich wyborze obowiązuje tylko jedna zasada: tabliczki powinny być utrzymane w tej samej stylistyce, co reszta weselnych dekoracji. Powinny pasować do winietek, menu i tablicy, na której rozrysowane zostanie ustawienie stołów.
Tabliczki na weselne stoły możecie wydrukować razem z zaproszeniami lub wykonać własnoręcznie. Skorzystajcie z gotowych szablonów albo zaprojektujcie własne, dopasowane np. do tematu przewodniego. 
Wszystko zależy od Waszej kreatywności!1. Książka

Numerek wklejamy do książki lub na okładkę wraz z odpowiednio dobranym romantycznym cytatem:)

2. Podróże

Uwielbiacie podróżować? Numerki mogą być zastąpione przez nazwy miejsc, w których byliście razem wraz ze zdjęciem z romantycznych wyjazdów lub pocztówką.

 3. Ulubione utwory

Chcecie dodać indywidualny rys? Przy każdym numerku zamieśćcie cytat z ulubionych piosenek.


4. Wy, w każdym wieku

Do każdego numerku dodajcie zdjecia - Twoje i Twojego przyszłego męża, w wieku, który wskazuje tabliczka. 5.  Wspomnienia w liczbach

Na tabliczkach zapisz cyfry, które symbolizują interesujące wydarzenia z waszego życia i odpowiednio je opisz. Może to być na przykład liczba dni/miesięcy/lat waszego związku, narzeczeństwa, na ilu randkach byliście zanim sie w sobie zakochaliście, liczba miejsc, które zwiedziliście itp.
Pomogą one gościom poznać Was lepiej i są bardzo romantyczne:)


6. Motyw przewodni

Użyj tabliczek z numerami stołów  aby podkreślić motyw przewodni wesela.  Spraw aby były jego częścią.
Jeżeli planujesz ślub w okresie świątecznym mogą to być numerki na malych prezencikach, 7. Bohaterowie z dzieciństwa


Numerki można zastąpić nazwami bohaterów lub postaci z ulubionych  bajek. Możesz użyć innych motywów np. ulubione książki, zespoły czy koktajle.8. Muzycznie


Kochacie muzyke? Użyjcie nazw ulubionych zespołów do oznaczenia stolików. Mogą to być też nazwy piosenek czy albumów.


9. Film i książka

Jeżeli jesteście miłośnikami kina lub literatury, oznaczcie stoły nazwami ulubionych filmów/książek lub aktorów/bohaterów


10. Podróż w czasie

Stwórz tabliczki używając zdjęć z róznych etapów Twojego życia i dopisz odpowiednią datę. Z pewnością ten romantyczny pomysł wywoła uśmiech na twarzach gości.


11. Wspomnienia

Jeżeli lubisz prostotę,  możesz urozmaicić numery na tabliczkach, nadając im sentymentalne znaczenie. Nawiąż do specjalnej daty z Waszego życia, wydarzenia lub szczęśliwego numerku:)


12. Miejsca

Na pewno macie specjalne miejsca, które dużo dla Was znaczą i  przywołują wiele wspomnień.  Bar w którym się poznaliście, kawiarnia, do której poszliście na pierwszą randkę, ulubiony park. Oznaczcie nimi tabliczki i dodajcie krótki opis.


12. Wy, Wy i Wy:)

 Wasze zdjęcie - romantyczne, zabawne, ciekawe , z psem, kotem itp PLUS numerek

13. Lustra14. Wino


15.  Drewno


16. Brokat


17. Butelki i wazony


18.  Ramki
19.  Scrabble


20. Konstelacje gwiazd21.  Owoce


22. Swieczniki
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz