wtorek, 2 grudnia 2014

Balony - obciach czy come back?

 Dekoracje z balonów często kojarzą nam się z obciachem i uważane są za niemodny dodatek . Jednak nie musi tak być. Można z nich stworzyć bardzo ciekawe aranżacje.
 Oferta balonów jest ogromna – matowe, błyszczące, gładkie, nadrukowane, okrągłe i w wymyślnych kształtach. Pamiętajcie, że balony muszą być napompowane helem, w przeciwnym razie będą opadać. Możecie same kupić butle z helem przez internet np http://www.helbalonowy.com. 
 Zobaczcie jak, dzięki odrobinie kreatywności, można stworzyć przepiękne dekoracje z balonów, które są banalnie proste w wykonaniu.  Co sądzicie o pomyśle z numerami stolikow przyczepionych do unoszących się w powietrzu balonów Żeby balony nie wyglądały tandetnie, przyda się trochę materiału, na przykład tiulu. Okrywamy nim balony i przewiązujemy dekoracyjną wstążką. Możemy dodać też kwiaty.
Dzięki temu mamy unoszące się w powietrzu lekkie, tiulowe kule, które naprawdę robią fantastyczne wrażenie.Można nimi ozdobić miejsce ze słodkim bufetem czy przestrzeń za Nowożeńcami. 


Dekoracja ogrodu


 Sufit lub ściana z balonów - trzeba włożyć w stworzenie jej trochę pracy i cierpliwości – efekt jest jednak tego wart.
Jeszcze większe wrażenie zrobią balony LED. Świecące w ciemnościach latające kule pozostaną w pamięci każdego z gości.Organizując swoje przyjęcie gdzieś w pobliżu stawu, jeziorka czy basenu, warto wykorzystać go jako element dekoracji. Niezapomniane wrażenia zapewni wieczorem woda usłana świecącymi balonikami. 
Może wykorzystać balon jako rekwizyt podczas sesji ślubnej? 

Balony litery lub cyfry - możecie ułożyć z nich datę ślubu lub Wasze inicjały.


 

Balony XXL są nieco droższe, ale możecie ich kupić po prostu mniej. Już kilka sztuk wystarczająco rzuca się w oczy 

 Balony jako motyw przewodni ślubu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz