czwartek, 4 grudnia 2014

Zimne ognie


Zimne ognie to romantyczny dodatek i ciekawy pomysł na uatrakcyjnienie wesela. W tradycji anglosaskiej zimne ognie używane są przy pożegnaniu Pary Młodej, która udaje się w podróż poślubną. 
Wieczorem, na parkiecie, rozdaj gościom zimne ognie. Nie tylko sprawisz im wielką frajdę, ale również będziesz miała gwarancję nietuzinkowych weselnych zdjęć.
 Gości możemy poprosić o pomoc w wykorzystaniu światełek w dowolnym momencie, na przykład podczas pierwszego tańca, ostatniej piosenki lub w czasie krojenia tortu. Mogą być też alternatywą lub uzupełnieniem podziękowania dla rodziców. Nasz plan warto uzgodnić z wodzirejem lub orkiestrą oraz z fotografem. Prowadzący wesele z pewnością pomoże przypomnieć gościom o zapalaniu zimnych ogni na czas, a i fotograf będzie przygotowany na wykonanie kilku ujęć w tej sceneri. Warto także zorientować się czy wynajęta przez nas sala zezwoli na użycie zimnych ogni.
Zimne ognie możecie również wykorzystać podczas sesji zdjęciowej, z pewnością stworzą magiczny klimat.
Co sądzicie o takiej atrakcji?

WYKONANIE
Wybierz kolor podkładki do zimnych ogni. Jej odcień powinien nawiązywać do kolorystyki dekoracji wesela.

Następnie delikatnie nacinamy podkładkę na obu końcach, tak aby zrobić miejsce dla zimnych ogni. Możemy także wykorzystać do tego dziurkacz.

Pudełko zapałek powinno komponować się z całością projektu. W tym celu obklejamy je wybranym kolorem lub wzorem. Dodatkowo załączamy dla naszych gości krótką notkę z wytycznymi użycia sztucznych ogni. Możemy poprosić ich o zapalnie światełek o konkretnej godzinie.W dniu ślubu zimne ognie rozłożymy na stołach lub w wybranym miejscu, tak aby goście mieli do nich łatwy dostep lub poprosmy kelnerow o ich rozdanie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz