piątek, 28 listopada 2014

Księga Gości w niecodziennym wydaniu

Księga gości to pamiątka dla Was i szansa dla gości na popisanie się kreatywnością. Obecni na weselu wpisują się, umieszczając:
- miłosny wiersz, życzenia, podpisy,odciski palców, wrażenia z wesela czy też rady dla Pary Młodej Księga gości może być ustawiona przy wejściu na sale lub możecie wyznaczyć osobę za nią odpowiedzialną, która będzie prosiła obecnych o wpisywanie się. 

Wybrałam kilka oryginalnych pomysłów na Księgę Gości, które mogą Was zainteresować. Możecie je kupić lub zrobić same.

Księga gości wykonana w formie obrazu, na którym umieszczone zostały małe karteczki, a powyżej Wasze imiona oraz data ślubu. Niezbędny będzie stolik bądź sztaluga z ramą (do której możemy
włożyć obraz) na których umiejscowicie plakat - księgę. Ponadto przygotujcie ozdobny długopis aby goście mogli się wpisywać na karteczkach i opcjonalnie naklejki do przyklejania na tablicy.
 


Drzewko z gałęziami.(lub inny obraz). Liście drzewa stworzą Wasi goście z odcisków palców. Wystarczy, ze zamoczą kciuk w kolorowym tuszu i zostawią ślad na drzewku. Mogą się również podpisywać.


Drzewko na którym goście zawieszają życzenia
Moim faworytem jest Księga Gości ze zdjeciami! Aby zrealizować ten pomysł potrzebna nam bedzie popularna ostatnio fotobudka lub aparat polaroid np Fuji Instax nimi 7s (koszt - od 200zl na Allegro). Upewnijcie się na ile zdjęć starczy Wam klisza, a także kupcie naklejki do ich wklejania (lub wytnijcie z taśmy dwustronnej)


Zdjęcie dużego formatu, na którym goście mogą się podpisywać. Przygotujcie sztalugę lub stolik i ramę. Pudelko lub szkatułka. Goście mogą wpisywać swoje rady dla Pary Młodej dotyczące udanego związku.
 Karteczki z życzeniami schowane w kopertachInne pomysły
Oraz klasyczne Księgi Gości


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz